Aleksoto dekanatas   •   Alytaus dekanatas   •   Lazdijų dekanatas   •   Marijampolės dekanatas   •   Prienų dekanatas   •   Šakių dekanatas   •   Vilkaviškio dekanatas   •   Parapijų sąrašas, Mišių laikas, atlaidai

.Aleksotas   •   .Aukštoji Panemunė   •   .Braziūkai   •   .Ežerėlis   •   Garliava   •   .Margininkai   •   .Rokai   •   .Šlienava   •   .Tabariškiai   •   .Zapyškis

Ežerėlio Šv. Antano Paduviečio parapija

Ežerėlio Šv. Antano Paduviečio bažnyčia
    Kauno g. 31, Ežerėlis, 53390 Kauno r.

Dvasininkai   •   Pamaldos ir atlaidai   •   Teritorija   •   Bendruomenė   •   Rekvizitai   •   Apie bažnyčią ir parapiją

DVASININKAI

Aptarnauja – kun. Juozas FAKĖJAVAS
1976 03 24*2001 12 08*2013 06 13
Mob. 8 641 10128
El. p. ezerelioparapija@gmail.com

PAMALDOS IR ATLAIDAI

Šv. MIŠIOS:

• Sekmadieniais – 9 val. (atlaidų metu 13 val.).
  • Šiokiadieniais – pagal poreikį.
  • Šeštadieniais – pagal poreikį.

Išpažintys klausomos pusvalandį prieš šv. Mišias.

Švč. Sakramento adoracija pirmaisiais mėnesio penktadieniais po 10.30 val. šv. Mišių ir atlaidų metu.

Gegužinės pamaldos kasdien visą gegužės mėnesį.

Birželinės pamaldos kasdien visą birželio mėnesį.

Rožinio malda kasdien visą spalio mėnesį.

Atlaidai

„4-ezerelio-sv-antano-paduviecio-parapija.jpg“

Šv. Antano Paduviečio – birželio 13 d. (keliama į sekmadienį),
Švč. M. Marijos Gimimo – rugsėjo 8 d. (keliama į sekmadienį).

PARAPIJOS TERITORIJA

Gyvenvietės ir kaimai: Durpynas ir Ežerėlis mstl.

Ežerėlio Šv. Antano Paduviečio parapija ribojasi su Braziūkų, Višakio Rūdos ir Zapyškio parapijomis.

BENDRUOMENĖ

• Caritas,
  • Suaugusiųjų choras,
  • Gyvojo Rožinio maldos grupė.
Dėkojame už Jūsų aukas ir paramą:

Pavadinimas Ežerėlio Šv. Antano Paduviečio parapija
Juridinio asmens kodas 192066291
Adresas Kauno g. 31, Ežerėlis, 53390 Kauno r.
Bankas AB Swedbank
A. s. LT52 7300 0100 0224 8841

APIE BAŽNYČIĄ IR PARAPIJĄ

Ežerėlis priklausė Zapyškio parapijai. 1990 m. imta galvoti apie Ežerėlio parapijos ir bažnyčios steigimą.

1990 m. rugsėjo 1 d. J. E. Vilkaviškio vyskupas Juozas Žemaitis MIC užregistravo Ežerėlio Romos katalikų bendruomenės komitetą, o Kauno rajono valdyba ją užregistravo 1991 m. vasario 21 d. Ežerėlio Romos katalikų bendruomenė įregistruota 1991 m. kovo 28 d.

1991 m. gegužės 15 d. I šaukimo tarybos 8 sesijoje Kauno r. Ežerėlio gyvenvietės savivaldybės Lietuvos deputatų taryba priėmė sprendimą perduoti buvusio vaikų darželio patalpas religinei bendruomenei. Pirmuosius Ežerėlio maldos namus pašventino Garliavos dekanato dekanas mons. A. Gustaitis.

1994 m. birželio 24 d. Vilkaviškio vyskupijos kurijos dekretu įkurta Ežerėlio parapija, jai suteiktas Šv. Antano Paduviečio titulas.

1993 m. rugsėjo 23 d. Ežerėlio religinei bendruomenei perduotas buvęs kultūros namų pastatas.

Nuo 1999 m. rugpjūčio 15 d. klebonavo kun. Vladas Čeriakovas, po jo tarnystę atliko kun. Linas Dūkšta. Nuo 2003 m. pavasario Ežerėlio ir Zapyškio parapijoms bei Kačerginės koplyčiai klebonu skirtas kun. Antanas Mickevičius.

Informacija iš knygos „Vilkaviškio vyskupijos bažnyčios“ / vyr. redaktorė D. Kandrotienė, išleido VšĮ „Terra Publica“, 2011, p. 17.