Aleksoto dekanatas   •   Alytaus dekanatas   •   Lazdijų dekanatas   •   Marijampolės dekanatas   •   Prienų dekanatas   •   Šakių dekanatas   •   Vilkaviškio dekanatas   •   Parapijų sąrašas, Mišių laikas, atlaidai

.Krikštonys   •   .Krosna   •   .Kučiūnai   •   +Lazdijai   •   +Leipalingis   •   .Meteliai   •   ..Paveisininkai   •   .Rudamina   •   .Seirijai   •   +Šlavantai   •   +Šventežeris   •   .Veisiejai

Kučiūnų Šv. Kazimiero parapija

Kučiūnų Šv. Kazimiero bažnyčia
    Ežerų g. 1, Kučiūnai, 67371 Lazdijų r.

Klebonija ir raštinė
    Ežerų g. 3, Kučiūnai, LT-67371 Lazdijų r.
    Tel. (318) 43 416

Parapijos namai
    Galecko g. 2, Kučiūnai, 67371 Lazdijų r.

Dvasininkai   •   Pamaldos ir atlaidai   •   Teritorija   •   Bendruomenė   •   Rekvizitai   •   Apie bažnyčią ir parapiją

DVASININKAI

Klebonas – kun. Vytautas SAKAVIČIUS
1965 04 30*1993 05 30*2017 06 13
M. tel. (673) 6 40 74

PAMALDOS IR ATLAIDAI

Šv. MIŠIOS:

• Sekmadieniais – 10 val. (atlaidų metu 10, 12 val.)
  • Šiokiadieniais – gegužės, birželio spalio mėnesiais 18 val., kitais mėnesiais pagal susitarimą.
  • Šeštadieniais – gegužės, birželio spalio mėnesiais 18 val., kitais mėnesiais pagal susitarimą.

Išpažintys klausomos prieš šv. Mišias.

Švč. Sakramento adoracija – pirmaisiais mėnesio sekmadieniais po šv. Mišių, atlaidų metu.

Gegužinės pamaldos – po šv. Mišių.

Birželinės pamaldos – po šv. Mišių.

Rožinio malda – spalio mėn. prieš šv. Mišias.

Atlaidai

Šv. Kazimiero – kovo 4 d. (keliama į artimiausią sekmadienį),
Šv. Jono Krikštytojo Gimimo – birželio 24 d. (keliama į artimiausią sekmadienį).

„28-kuciunu-sv-kazimiero-parapija“

PARAPIJOS TERITORIJA

Gyvenvietės ir kaimai: Akmeniai, Aradninkai, Briniai, Kaimeliai, Kalėdiškiai, Kaženiai, Kučiūnai, Miškiniai, Pazapsiai, Pieniuočė, Puodžiškė, Saločiai, Sapiegiškiai ir Zelionka.

Kučiūnų Šv. Kazimiero parapija ribojasi su Kapčiamiesčio, Lazdijų, Šlavantų ir Veisėjų parapijomis.

BENDRUOMENĖ

• Choras
Dėkojame už Jūsų aukas ir paramą:

Pavadinimas Kučiūnų Šv. Kazimiero parapija
Judinio asmens kodas 191291082
Adresas Ežerų g. 1, Kučiūnai, 67371 Lazdijų r.
Bankas AB DNB bankas
A. s. LT35 4010 0422 0000 0977