Aleksoto dekanatas   •   Alytaus dekanatas   •   Lazdijų dekanatas   •   Marijampolės dekanatas   •   Prienų dekanatas   •   Šakių dekanatas   •   Vilkaviškio dekanatas   •   Parapijų sąrašas, Mišių laikas, atlaidai

.Krikštonys   •   .Krosna   •   .Kučiūnai   •   +Lazdijai   •   +Leipalingis   •   .Meteliai   •   ..Paveisininkai   •   .Rudamina   •   .Seirijai   •   +Šlavantai   •   +Šventežeris   •   .Veisiejai

Leipalingio Švč. M. Marijos Ėmimo į dangų parapija

Leipalingio Švč. M. Marijos Ėmimo į dangų bažnyčia. Fotografija Silvijos Knezekytės

Leipalingio Švč. M. Marijos Ėmimo į dangų bažnyčia
    Kapų 2, Leipalingis, 67280 Druskininkų sav.

Raštinė ir klebonija
    Kapų 4, Leipalingis, 67280 Druskininkų sav.
    Tel. (313) 43270

Dvasininkai   •   Pamaldos ir atlaidai   •   Teritorija   •   Bendruomenė   •   Rekvizitai   •   Apie bažnyčią ir parapiją

DVASININKAI

Klebonas – kun. Paulius MARČIULIONIS
1972 05 13*1995 12 17*2006 06 29
El. p. paumlius@gmail.com

PAMALDOS IR ATLAIDAI

Šv. MIŠIOS:

• Sekmadieniais – 10 ir 12 val.
  • Šiokiadieniais – 18 val. (žiemos laiku 17 val.)
  • Šeštadieniais – 10 val.

Išpažintys klausomos pusvalandį prieš šv. Mišias ir bažnyčioje.

Švč. Sakramento adoracija sekmadieniais ???.

Gegužinės pamaldos – sekmadieniais 12 val., šiokiadieniais 18 val., šeštadieniais 10 val.

Birželinės pamaldos – sekmadieniais 12 val., šiokiadieniais 18 val., šeštadieniais 10 val.

Rožinio malda – kiekvieną sekmadienį 9.30 val.; spalio mėnesį sekmadieniais ir šeštadieniais 9.30 val., šiokiadieniais 17.30 val.

Atlaidai

„30-leipalingio-svc-mergeles-marijos-emimo-i-dangu-parapija“

Šv.Onos – liepos 26 d. (keliama į artimiausią sekmadienį)
Švč. M. Marijos Ėmimo į dangų (Žolinės) – rugpjūčio 15 d.

PARAPIJOS TERITORIJA

Gyvenvietės ir kaimai: Abarauskai, Černiauskai, Didžiasalis, Drapaliai, Druskininkėliai, Dulgininkai, Jovaišiai, Kamorūnai, Kaziuliai, Leipalingis, Leipalingis mstl., Margai, Mažonys, Miciūnai, Mikalina, Mizarai, Neliubonys, Paliepis, Paseirė, Radvilonys, Saltoniškė, Savanoriai, Senkonys, Smališkė, Stračiūnai, Šaulėnai, Šutronys, Taikūnai, Tautėnai, Valančiūnai, Varnėnai, Veršiai, Viktarinas, Vileikiai, Vilkanastrai, Vilkininkai ir Zasčiūniškė.

Leipalingio Švč. M. Marijos Ėmimo į dangų parapija Gerdašių, Kapčiamiesčio, Krikštonių, Liškiavos, Seirijų ir Veisiejų parapijomis.

BENDRUOMENĖ

• Caritas,
  • Pa. Jurgio Matulaičio draugija,
  • Anoniminiai alkoholikai,
  • Maldos grupė,
  • Valnčiukai,
  • Gyvojo rožinio grupė.
Dėkojame už Jūsų aukas ir paramą:

Pavadinimas Leipalingio Švč. M. Marijos Ėmimo į dangų parapija
Judinio asmens kodas 191291278
Adresas Kapų g. 2, 67280 Druskininkų sav.
Bankas AB DNB bankas
A. s. LT49 4010 0422 0003 0989