Aleksoto dekanatas   •   Alytaus dekanatas   •   Lazdijų dekanatas   •   Marijampolės dekanatas   •   Prienų dekanatas   •   Šakių dekanatas   •   Vilkaviškio dekanatas   •   Parapijų sąrašas, Mišių laikas, atlaidai

.Krikštonys   •   .Krosna   •   .Kučiūnai   •   +Lazdijai   •   +Leipalingis   •   .Meteliai   •   ..Paveisininkai   •   .Rudamina   •   .Seirijai   •   +Šlavantai   •   +Šventežeris   •   .Veisiejai

Rudaminos Švč. Trejybės parapija

Rudaminos Švč. Trejybės bažnyčia
    Jotvingių takas 2, Rudamina, 67401 Lazdijų r.

Raštinė ir klebonija
    Jotvingių takas 5, Rudamina, 67401 Lazdijų r.
    Tel. (318) 44193

Raštinėje budima nuolat.

Parapijos namai
    Jotvingių takas 3, Rudamina, 67401 Lazdijų r.

Koplyčia Naujojoje Kirsnoje

Dvasininkai   •   Pamaldos ir atlaidai   •   Teritorija   •   Bendruomenė   •   Rekvizitai   •   Apie bažnyčią ir parapiją

DVASININKAI

Klebonas – kun. Alfredas NĖNIUS
1964 04 24*1988 05 29*2013 06 13
El. p. alfnen@yandex.ru

PAMALDOS IR ATLAIDAI

Šv. MIŠIOS:

• Sekmadieniais – 10.30 val.
  • Šiokiadieniais – pagal susitarimą.
  • Šeštadieniais – pagal susitarimą.

Išpažintys klausomos prieš šv. Mišias.

Švč. Sakramento adoracija – atlaidų, Velykų, Devintinių, rekolekcijų metu.

Gegužinės pamaldos – sekmadieniais po 10. 30 val. šv. Mišių, šiokiadieniais 18 val.

Birželinės pamaldos – sekmadieniais po 10. 30 val. šv. Mišių, šiokiadieniais 18 val.

Rožinio malda – spalio mėnesį šiokiadieniais 17 val., sekmadieniais rožinis giedamas prieš šv. Mišias.

Atlaidai

„33-rudaminos-svc-trejybes-parapija“

Švč. Trejybės – sekmadienį po Sekminių
Žolinės (Švč. M. Marijos Ėmimo į dangų) – rugpjūčio 15 d.
Šv. Teklės – rugsėjo 23 d. keliama į artimiausią sekmadienį)

PARAPIJOS TERITORIJA

Gyvenvietės ir kaimai: Aštrioji Kirsna, Bagatelius, Balabostė, Barava, Beviršiai, Bielėnai, Bludiškiai, Bulotiškė, Burbiškiai, Būda, Čėsniškė, Dainavėlė, Derviniai, Didžioji Kirsna, Dzūkai, Elveriškė, Filicijanavas, Gembašilis, Gumbeliai, Gurčiškė, Jaseniauka, Karužai, Kasteletiškė, Keistutiškė, Kelmaičiai, Kelmynai, Lopiškiai, Maišymai, Mikniškiai, Natalina, Naujoji Kirsna, Neravai, Pagrūdai, Pakirsniai, Paliūnai, Papartėliai, Rimvietis, Rudamina, Rudamina mstl., Rūdelė, Skaistučiai, Slabatka, Vidzgailai, Vingrėnai, Virbalai ir Zelionaka.

Rudaminos Švč. Trejybės parapija ribojasi su Būdviečio, Krosnos, Lazdijų, Mindaugų ir Šeštokų parapijomis.

BENDRUOMENĖ

• Choras,
  • Gyvojo Rožinio maldos grupė,
  • Tretininkai,
  • Adoruotojų grupelė.
Dėkojame už Jūsų aukas ir paramą:

Pavadinimas Rudaminos Švč. Trejybės parapija
Judinio asmens kodas 191291844
Adresas Rudamina, 67401 Lazdijų r.
Bankas AB DNB bankas
A. s. . LT26 4010 0422 0006 0988