Aleksoto dekanatas   •   Alytaus dekanatas   •   Lazdijų dekanatas   •   Marijampolės dekanatas   •   Prienų dekanatas   •   Šakių dekanatas   •   Vilkaviškio dekanatas   •   Parapijų sąrašas, Mišių laikas, atlaidai

.Krikštonys   •   .Krosna   •   .Kučiūnai   •   +Lazdijai   •   +Leipalingis   •   .Meteliai   •   ..Paveisininkai   •   .Rudamina   •   .Seirijai   •   +Šlavantai   •   +Šventežeris   •   .Veisiejai

Seirijų Švč. M. Marijos Škaplierinės parapija

Seirijų Švč. M. Marijos Škaplierinės bažnyčia
    Vytauto g. 35, 67227 Seirijai, Lazdijų r. sav.

Raštinė ir klebonija
    Laukaičio g. 1, 67227, Seirijai, Lazdijų r. sav.
    Tel. (318) 5 20 82

Raštinėje budima Darbo dienomis 10–14 ir 16–17. 30 val.

Dvasininkai   •   Pamaldos ir atlaidai   •   Teritorija   •   Bendruomenė   •   Rekvizitai   •   Apie bažnyčią ir parapiją

DVASININKAI

Klebonas – kun. teol. lic. Sigitas BITKAUSKAS
1964 01 26*1993 04 18*2016 06 09

PAMALDOS IR ATLAIDAI

Šv. MIŠIOS:

• Sekmadieniais – 9 ir 12 val.
  • Šiokiadieniais – 9 val.
  • Šeštadieniais – 9 ir 10 val.

Išpažintys klausomos pusvalandį prieš šv. Mišias.

Švč. Sakramento adoracija – pirmaisiais mėnesių sekmadieniais ir penktadieniais.

Gegužinės pamaldos – sekmadieniais po 12 val. šv. Mišių, šiokiadieniais ir šeštadieniais po 9 val. šv. Mišių.

Birželinės pamaldos – sekmadieniais po 12 val. šv. Mišių, šiokiadieniais ir šeštadieniais po 9 val. šv. Mišių.

Rožinio malda – sekmadieniais po 12 val. šv. Mišių, šiokiadieniais po 9 val. šv. Mišių, spalio mėnesio sekmadieniais ir šeštadieniais po 9 val. šv. Mišių.

Atlaidai

Šv. Antano Paduviečio – birželio 13 d. (keliama į artimiausią sekmadienį)
Švč. M. Marijos Škaplierinės (Karmelio kalno Švč. M. Marijos) – liepos 16 d. (keliama į artimiausią sekmadienį).

„34-seiriju-svc-mergeles-marijos-skaplierines-parapija“

PARAPIJOS TERITORIJA

Gyvenvietės ir kaimai: Akuočiai, Avižieniai, Bagdononys, Barčiūnai, Baraučiškė, Bestraigiškė, Bukaučiai, Cibūliai, Cijūniškė, Demeniškiai, Gervėnai, Ginčionys, Jonkiškė, Kudrenėliai, Lapšius, Linksmoji, Mankūnėliai, Miesto Kolonija, Mikabaliai, Nakrūniškė, Noragėliai, Okta, Paliūnai, Paročkė, Paserninkai, Pošnia, Raganiškė, Ročkiai, Rusonys, Seiliūnai, Seirijai mstl., Statiškė, Straigiškė, Sutrė, Šilaičiai, Vainiūnai, Žagariai ir Žvikeliai.

Seirijų Švč. M. Marijos Škaplierinės parapija ribojasi su Krikštonių, Leipalingio, Metelių, Miroslavo, Šlavantų, Šventežerio ir Veisėjų parapijomis.

BENDRUOMENĖ

• Caritas;
  • Dievo gailestingumo vainikėlio maldos grupė.
Dėkojame už Jūsų aukas ir paramą:

Pavadinimas Seirijų Švč. M. Marijos Škaplierinės parapija
Judinio asmens kodas 191291997