Aleksoto dekanatas   •   Alytaus dekanatas   •   Lazdijų dekanatas   •   Marijampolės dekanatas   •   Prienų dekanatas   •   Šakių dekanatas   •   Vilkaviškio dekanatas   •   Parapijų sąrašas, Mišių laikas, atlaidai

.Krikštonys   •   .Krosna   •   .Kučiūnai   •   +Lazdijai   •   +Leipalingis   •   .Meteliai   •   ..Paveisininkai   •   .Rudamina   •   .Seirijai   •   +Šlavantai   •   +Šventežeris   •   .Veisiejai

Šventežerio Švč. M. Marijos Gimimo parapija

Šventežerio Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčia. Fotografija Silvijos Knezekytės

Šventežerio Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčia
    Šventežeris, 67203 Lazdijų r.

Raštinė, klebonija ir parapijos salė
    Tel. (318) 4 47 47

Dvasininkai   •   Pamaldos ir atlaidai   •   Teritorija   •   Bendruomenė   •   Rekvizitai   •   Apie bažnyčią ir parapiją

DVASININKAI

Klebonas – g. kan. bažn. t. lic. Egidijus JURAVIČIUS
1973 05 08*2000 03 19*2013 06 13
Vyskupijos bažnytinio teismo oficiolas
Tel. (318) 4 47 47, mob. 8 614 11885
El. p. miroslawas@gmail.lt

PAMALDOS IR ATLAIDAI

Šv. MIŠIOS:

• Sekmadieniais – 9 ir 12 val.
  • Šiokiadieniais – 9 val.
  • Šeštadieniais – 10 val.

Išpažintys klausomos 20 min. prieš šv. Mišias.

Švč. Sakramento adoracija – pirmaisiais mėnesių penktadieniais 9 val. ir sekmadieniais po sumos šv. Mišių.

Gegužinės pamaldos – šiokiadieniais 18 val., sekmadieniais po sumos šv. Mišių.

Birželinės pamaldos – šiokiadieniais 18 val., sekmadieniais po sumos šv. Mišių.

Rožinio malda – spalio mėnesį šiokiadieniais 9 val., sekmadieniais po sumos šv. Mišių.

Kryžiaus kelias – gavėnios metu penktadieniais 17.35 val., sekmadieniais 11.35 val.

Atlaidai

„37-sventezerio-svc-mergeles-marijos-gimimo-parapija“

Šv. Antano Paduviečio – birželio 13 d. (keliama į artimiausią sekmadienį).
Švč. M. Marijos Gimimo (tituliniai) – liepos 26 d. (keliama į artimiausią sekmadienį).

PARAPIJOS TERITORIJA

Gyvenvietės ir kaimai: Agariniai, Babrai, Bakšiai, Burakavas, Ežerėliai, Giraitė, Grikapalis, Janėnai, Kirtiliškė, Marčiukonys, Mikyčiai, Nemajūnai, Petravičiai, Prapuntai, Raistai, Randiškė, Sabinavas, Straigiai, Šventežeris, Šventežeris mstl., Teizai, Teizininkai, Vaideliotai ir Žališkė.

Šventežerio Švč. M. Marijos Gimimo parapija ribojasi su Lazdijų, Metelių, Seirijų, Simno ir Šlavantų parapijomis.

BENDRUOMENĖ

• Liturginės grupės: choras, jaunimo šlovinimo grupė, Šv. Rašto skaitovai, ministrantai, procesijos dalyviai;
  • Mokymo-katechezės grupės: vaikų rengimo sakramentams, Sutvirtinimo grupė;
  • Parapijos centrai – Caritas, Jaunimo centras „Priebėga“;
  • Kitos grupės – Gyvojo Rožinio maldos grupė, Suaugusiųjų maldos ir Šv. Rašto skaitymo grupė, Pal. Jurgio Matulaičio draugija.
Dėkojame už Jūsų aukas ir paramą:

Pavadinimas Šventežerio Švč. Mergelės Marijos gimimo parapija
Juridinio asmens kodas 191292227
Adresas Šventežeris, 67203 Lazdijų r.
Bankas Swedbank
A. s. LT407300010002540057