Aleksoto dekanatas   •   Alytaus dekanatas   •   Lazdijų dekanatas   •   Marijampolės dekanatas   •   Prienų dekanatas   •   Šakių dekanatas   •   Vilkaviškio dekanatas   •   Parapijų sąrašas, Mišių laikas, atlaidai

Bagotosios Šv. Antano Paduviečio parapija

Bagotosios Šv. Antano Paduviečio bažnyčia
    Šilo g. 41, Bagotoji, 69381 Kazlų Rūdos sav.

Raštinė ir klebonija
    Šilo g. 43, Bagotoji, 69381 Kazlų Rūdos sav.

Dvasininkai   •   Pamaldos ir atlaidai   •   Teritorija   •   Bendruomenė   •   Rekvizitai   •   Apie bažnyčią ir parapiją

DVASININKAI

Apranauja – teol. lic. edukol. mgr. Vidmantas STRIOKAS (Višakio Rūda)
1962 01 22*1993 05 30*2015 05 29
Mob. 8 686 02134
El. p. kvidass@gmail.com

PAMALDOS IR ATLAIDAI

Šv. MIŠIOS:

• Sekmadieniais – 11 val. (atlaidų metu 12 val.)
  • Šiokiadieniais – pagal susitarimą.
  • Šeštadieniais – pagal susitarimą.

Išpažintys klausomos prieš šv. Mišias.

Švč. Sakramento adoracija – kiekvieną ketvirtadienį 16 val.

Gegužinės pamaldos – sekmadieniais po 11 val. šv. Mišių, šiokiadieniais po 17 val. šv. Mišių.

Birželinės pamaldos – sekmadieniais po 11 val. šv. Mišių, šiokiadieniais po 17 val. šv. Mišių.

Rožinio malda – spalio mėn. sekmadieniais po 11 val. šv. Mišių.

Atlaidai

„41-bagotosios-sv-antano-paduviecio-parapija“

Šv. Juozapo – kovo 19 d. (keliama į artimiausią sekmadienį),
Šv. Antano Paduviečio – birželio 13 d. (keliama į artimiausią sekmadienį).

PARAPIJOS TERITORIJA

Gyvenvietės ir kaimai: Audiejiškė, Bagotoji, Bartininkai, Būdvietis II, Eglinčiškė, Eglupis, Geruliškė, Girnupiai, Griešiai, Guobiniškė, Juodbariškė, Kampiniai, Kalva, Karkliniai, Kirsnokiškė, Klampupiai, Kriauniškė, Krūveliai, Kučiškė, Kvietkapušis, Linksmakalnis, Muriniškė, Rūdupis, Skindeliškė, Skučiškė, Slabada, Stainiškė, Stepkiškė, Šakmušis, Šiaudadūšė, Šiaudiniškė, Šliurpkiškė, Tarputiškė, Timinčiškė, Timinčiškė, Trakiškės, Višakiškė ir Vitkiškė.

Bagotosios Šv. Antano Paduviečio parapija ribojasi su Barzdų, Kazlų Rūdos, Nemirų, Pilviškių, Sasnavos ir Višakio Rūdos parapijomis.

BENDRUOMENĖ

• Choras,
  • Skautai.
Dėkojame už Jūsų aukas ir paramą:

Pavadinimas Bagotosios šv. Antano Paduviečio parapija
Judinio asmens kodas 191292750
Adresas Šilo g. 41, Bagotoji, 69381 Kazlų Rūdos sav.
Bankas AB Swedbank
A. s. LT30 7300 0101 3444 6948