Aleksoto dekanatas   •   Alytaus dekanatas   •   Lazdijų dekanatas   •   Marijampolės dekanatas   •   Prienų dekanatas   •   Šakių dekanatas   •   Vilkaviškio dekanatas   •   Parapijų sąrašas, Mišių laikas, atlaidai

Igliaukos Šv. Kazimiero parapija

Igliaukos Šv. Kazimiero bažnyčia
    Vytauto g. 5, Igliauka, 69117 Marijampolės sav.

Raštinė ir klebonija
    Adresas Vytauto g. 2, Igliauka
    Tel. (343) 20551; mob. 8 698 46248

Raštinėje budima
    Darbo dienomis nuo 8 iki 9.30 val.

Parapijos namai ir šarvojimo salė
    Vytauto g. 3, Igliauka

Dvasininkai   •   Pamaldos ir atlaidai   •   Teritorija   •   Bendruomenė   •   Rekvizitai   •   Apie bažnyčią ir parapiją

DVASININKAI

Klebonas – kun. Remigijus MACEINA
1970 08 21*1995 06 04*2013 06 13
Marijampolės apskrities ligoninės kapelionas
El. p. Remigijus.maceina@delfi.lt

PAMALDOS IR ATLAIDAI

Šv. MIŠIOS:

• Sekmadieniais – 12 val.
  • Šiokiadieniais – 10 val. arba 18 val. (žiemos laiku 17 val.)
  • Šeštadieniais – pagal susitarimą

Išpažintys klausomos pusvalandį prieš šv. Mišias bažnyčioje.

Švč. Sakramento adoracija – pirmąjį mėnesio sekmadienį po sumos šv. Mišių.

Gegužinės pamaldos – sekmadieniais po 12 val mišių, šiokiadieniais po 18 val. šv. Mišių.

Birželinės pamaldos – sekmadieniais po 12 val. šv. Mišių, šiokiadieniais po 18 val. šv. Mišių.

Rožinio malda – spalio mėnesį sekmadieniais prieš 12 val. šv. Mišias, šiokiadieniais prieš šv. Mišias 17.30 val.

Atlaidai

Šv. Kazimiero – kovo 4 d. 12 val. (keliama į artimiausią sekmadienį)
Žolinės (Švč. M. Marijos Ėmimo į dangų) – rugpjūčio 15 d. 12 val. (keliama į artimiausią sekmadienį).

„44-igliaukos-sv-kazimiero-parapija“

PARAPIJOS TERITORIJA

Gyvenvietės ir kaimai: Beržinbūdė, Bukta, Dambruvka, Geležiniai, Gudiškiai, Igliauka mstl., Jacentavas, Jokūbiškiai, Juozapavas, Karčiuvka, Klevinė, Kuišiai, Kūlingė, Mačiuliškiai, Malinava, Maraziškės, Menčtrakis, Mergašilis, Nadpaliai, Opšrūtai I, Opšrūtai II, Padvariškiai, Paežerė, Pamačiuliškiai, Pamargiai, Papajiesis, Pašakališkės, Pašlavantys, Paužiškiai, Pavasakė, Pielkava, Prūsiškiai, Sala, Santaka, Smalinyčia, Skrynupis, Stašliškiai, Šakališkiai, Šlavančiai, Šventragis, Veselava, Zomčinė, Žirniškiai ir Živavodė.

Igliaukos šv. Kazimiero parapija ribojasi su Daukšių, Gudelių, Naujosios Ūtos, Patilčių, Plutiškių, Sasnavos ir Šilavoto parapijomis.

BENDRUOMENĖ

• Caritas,
  • „Marijos legionas“,
  • Suaugusiųjų sumos choras.
Dėkojame už Jūsų aukas ir paramą:

Pavadinimas Igliaukos šv. Kazimiero parapija
Judinio asmens kodas 191293286
Adresas Vytauto g. 2, Igliauka, 69117 Marijampolės sav.
Bankas AB SEB banko Marijampolės filialas
A. s. LT047044060006063011