Aleksoto dekanatas   •   Alytaus dekanatas   •   Lazdijų dekanatas   •   Marijampolės dekanatas   •   Prienų dekanatas   •   Šakių dekanatas   •   Vilkaviškio dekanatas   •   Parapijų sąrašas, Mišių laikas, atlaidai

Liubavo Švč. Trejybės parapija

Liubavo Švč. Trejybės bažnyčia
    Bažnyčios g. 5, Liubavas, 69293 Kalvarijos sav.

Raštinė ir klebonija
    Bažnyčios g. 7, Liubavas, 69293 Kalvarijos sav.
    Mob. 8 683 56628

Dvasininkai   •   Pamaldos ir atlaidai   •   Teritorija   •   Bendruomenė   •   Rekvizitai   •   Apie bažnyčią ir parapiją

DVASININKAI

Klebonas – kun. Romas BUDREVIČIUS
1978 11 03*2007 06 29*2011 06 23
„Marijampolės Vaiko tėviškės namų“ Avikiluose kapelionas
Mob. 8 683 56628
El. p. romukasb@gmail.com

PAMALDOS IR ATLAIDAI

Šv. MIŠIOS:

• Sekmadieniais – 12 val.
  • Šiokiadieniais – 9 val.
  • Šeštadieniais – 10 val.

Išpažintys klausomos prieš šv. Mišias.

Švč. Sakramento adoracija – pirmaisiais mėnesių sekmadieniais po šv. Mišių.

Gegužinės pamaldos – sekmadieniais 12 val., šiokiadieniais 9 val., šeštadieniais 10 val.

Birželinės pamaldos – sekmadieniais 12 val., šiokiadieniais 9 val., šeštadieniais 10 val.

Rožinio malda – kiekvieną sekmadienį 11.30 val., spalio mėnesį sekmadieniais 11.30 val.

Atlaidai

„47-liubavo-svc-trejybes-parapija“

Švč. Trejybės – sekmadienį po Sekminių
Karmelio kalno Švč. M. Marijos (Škaplierinės) – liepos 16 d. (keliama į artimiausią sekmadienį)

PARAPIJOS TERITORIJA

Gyvenvietės ir kaimai: Aguonis, Barkai, Beržynai, Grandai, Gulbinavas, Jurgiškiai, Kazlavas, Klinavas, Kovai, Liubavas, Makauskai, Mantrimai, Pagraužiai, Patašinė (dalis), Pelucmurgiai, Reketija, Sabaliavas, Salaperaugis, Saulėgrąžiai, Sauselis, Senabūdis, Skaisčiai, Skaisteliai, Šarkaitis, Šarkis, Šarkyčia, Trempiniai, Tribarčiai ir Žiogaičiai.

Liubavo Švč. Trejybės parapija ribojasi su Akmenynų, Gražiškių, Kalvarijos ir Sangrūdos parapijomis.

BENDRUOMENĖ

Dėkojame už Jūsų aukas ir paramą:

Pavadinimas Liubavo Švč. Trejybės parapija
Judinio asmens kodas 191293514
Adresas Bažnyčios g. 5, Liubavas, 69293 Kalvarijos sav.
Bankas AB SEB
A. s. LT58 7044 0600 0208 0674