Aleksoto dekanatas   •   Alytaus dekanatas   •   Lazdijų dekanatas   •   Marijampolės dekanatas   •   Prienų dekanatas   •   Šakių dekanatas   •   Vilkaviškio dekanatas   •   Parapijų sąrašas, Mišių laikas, atlaidai

Liudvinavo šv. Liudviko parapija

Liudvinavo Šv. Liudviko bažnyčia
    Birutės g. 15, 69171 Liudvinavas, Marijampolės sav.

Raštinė ir klebonija
    Birutės g. 15, Liudvinavas, 69171 Marijampolės sav.
    El. p. liudvinavoparapija@gmail.com
    Tel. (343) 24500

Parapijos namai
    Mokyklos g. 2, Liudvinavas, 69022 Marijampolės sav.

Dvasininkai   •   Pamaldos ir atlaidai   •   Teritorija   •   Bendruomenė   •   Rekvizitai   •   Apie bažnyčią ir parapiją

DVASININKAI

Klebonas – teol. dr. Žydrūnas Kulpys
1975 07 21*2000 03 19*2014 06 13
Vilkaviškio vyskupijos Šeimos centro kuratorius
Vilkaviškio vyskupijos Pasišventusių našlių asociacijos kapelionas

PAMALDOS IR ATLAIDAI

Šv. MIŠIOS:

• Sekmadieniais – 10.00 ir 12.00 val.
  • Šiokiadieniais – 9.00 val.
  • Šeštadieniais – 10.00 val.

Išpažintys klausomos pusvalandį prieš šv. Mišias

Švč. Sakramento adoracija – kiekvieno mėnesio pirmąjį sekmadienį po 12val. šv. Mišių.

Gegužinės pamaldos – po šv. Mišių

Birželinės pamaldos –po šv. Mišių

Rožinio malda – spalio mėnesį sekmadieniais 11.30 ir šeštadieniais 9.30 val., šiokiadieniais 9.30 val.

Atlaidai

Šv. Liudviko – paskutinį rugpjūčio sekmadienį.

„48-liudvinavo-sv-liudviko-parapija“

PARAPIJOS TERITORIJA

Gyvenvietės ir kaimai: Armoniškiai, Aštruliai, Avikilai, Ąžuolynas, Balaikai, Bevardiškiai, Bukta, Būdbaliai, Būriškiai, Dalginė, Danieliškės, Dviratinė, Geležiniai, Gyviškiai, Gudupiai, Kievinė, Kūlokai, Liucinavas, Liudvinavas, Liudvinavas mstl., Norvertavas, Pabuktė, Paežerėliai, Pašešupiai, Paželsviai, Petriškiai, Prodobolė, Stebuliškės, Šilavotas, Šimuliai, Tarašiškiai, Turgalaukis, Tūrupis, Užgiriai, Zviniškiai, Žaidogala ir Želsva.

Liudvinavo Šv. Liudviko parapija ribojasi su Daukšių, Kalvarijos, Krosnos, Marijampolės šv. arkang. Mykolo, Marijampolės šv. Vincento Pauliečio, Mindaugų, Simno, Skardupių ir Šeštokų parapijomis.

BENDRUOMENĖ

• Caritas
  • Katalikių Moterų draugija
Dėkojame už Jūsų aukas ir paramą:

Pavadinimas Liudvinavo šv. Liudviko parapija
Juridinio asmens kodas 191293667
Adresas Birutės g. 15, Liudvinavo mstl., 69171 Marijampolės sav.
Bankas AB SEB
A. s. LT757044060002075906