Aleksoto dekanatas   •   Alytaus dekanatas   •   Lazdijų dekanatas   •   Marijampolės dekanatas   •   Prienų dekanatas   •   Šakių dekanatas   •   Vilkaviškio dekanatas   •   Parapijų sąrašas, Mišių laikas, atlaidai

Plutiškių Šv. Juozapo parapija

Plutiškių Šv. Juozapo bažnyčia
    Mokyklos g. 1, 69466 Plutiškės, Kazlų Rūdos sav.

Klebonija
    A. Radušio g. 21, Šilavotas, 59027 Prienų r.

Parapijos namai
    Mokyklos g., 69466 Plutiškės, Kazlų Rūdos sav.

Dvasininkai   •   Pamaldos ir atlaidai   •   Teritorija   •   Bendruomenė   •   Rekvizitai   •   Apie bažnyčią ir parapiją

DVASININKAI

Aptarnauja – kun. teol. lic. Remigijus GAIDYS (Šilavotas)

PAMALDOS IR ATLAIDAI

Šv. MIŠIOS katedroje:

• Sekmadieniais – 10 val. (atlaidų metu 13 val.)
  • Šiokiadieniais – pagal poreikį
  • Šeštadieniais – 12 val.

Išpažintys klausomos prieš šv. Mišias

Švč. Sakramento adoracija – pirmaisiais mėnesio sekmadieniais po šv. Mišių

Gegužinės pamaldos – gegužės mėn. kasdien 10 val.

Birželinės pamaldos – birželio mėn. kasdien 10 val.

Rožinio malda – prieš šv. Mišias

Atlaidai

Šv. Juozapo – kovo 19 d.
Šv. Kryžiaus Išaukštinimo – rugsėjo 14 d. (keliama į artimiausią sekmadienį)
„56-plutiskiu-sv-juozapo-parapija“

PARAPIJOS TERITORIJA

Gyvenvietės ir kaimai: Balemolė, Banioniškės, Būdvietis II, Cikabūdė, Elniakalnis, Elzbietiškis, Gabiai, Graižbūdė, Janauka, Jasenava, Jiestrakis, Kikiriškės, Kižiškės, Klevinkalnis, Kubelciškės, Kupriai, Lasiškiai, Limarkai, Linmargis, Mačiuliškės, Meškinė, Meškynai, Naujasis Mikališkis, Obelinė, Obelinė, Pavabalkšnis, Pentupiai, Pinkaviškis, Pirktavietė, Plutiškės, Puziškės, Rėkaviškis, Rusinka, Sarginė, Stuomenai, Subačiškės, Šarabūdė, Šinkaviškis, Tabariškės, Utalina, Utalinka, Varnakė, Vasiliaučiškės, Žalioji ir Zasčenka.

Plutiškių šv. Juozapo parapija ribojasi su: Ąžuolų Būdos, Igliaukos, Sasnavos, Skriaudžių, ir Šilavoto parapijomis.

BENDRUOMENĖ

• Choras
  • Caritas
Dėkojame už Jūsų aukas ir paramą:

Pavadinimas Plutiškių šv. Juozapo parapija
Juridinio asmens kodas 191294388
Adresas Mokyklos g. 1, 69466 Plutiškės, Kazlų Rūdos sav.
Bankas „Swedbank“
A. s. LT66 7300 0100 0234 0642