Aleksoto dekanatas   •   Alytaus dekanatas   •   Lazdijų dekanatas   •   Marijampolės dekanatas   •   Prienų dekanatas   •   Šakių dekanatas   •   Vilkaviškio dekanatas   •   Parapijų sąrašas, Mišių laikas, atlaidai

Sasnavos Švč. M. Marijos Vardo parapija

Sasnavos Švč. M. Marijos Vardo bažnyčia
    Sasnava, 69480 Marijampolės sav.
    El. p. sasnavosparapija@gmail.com
    Svetainė: www.sasnavosparapija.lt

Raštinė ir klebonija
    Didvyrių 3, Sasnava, 69480 Marijampolės sav.
    Tel. ir faks.: (343) 28 880

Parapijos namai
    Žaliosios g. 2a, Sasnava, 69480 Marijampolės sav.

Dvasininkai   •   Pamaldos ir atlaidai   •   Teritorija   •   Bendruomenė   •   Rekvizitai   •   Apie bažnyčią ir parapiją

DVASININKAI

Klebonas – kun. Arvydas LIEPA
1965 05 03 * 1991 08 22 * 1998 08 21
Didvyrių 3, Sasnava, 69480 Marijampolės sav.
Tel. ir faks.: (343) 28 880, mob. 8 686 52020
El. p. apliepa@delfi.lt

PAMALDOS IR ATLAIDAI

Sasnavos Švč. M. Marijos Vardo bažnyčia

Šv. MIŠIOS:

• Sekmadieniais – 10 val.
  • Šiokiadieniais – balandį–rugsėjį 18 val., spalį–kovą 17 val.
  • Šeštadieniais – 11 val.

Išpažintys klausomos pusvalandį prieš šv. Mišias.

Švč. Sakramento adoracija – sekmadieniais po 10 val. šv. Mišių.

Gegužinės pamaldos – sekmadieniais 9.40 val. (prieš šv. Mišias), šiokiadieniais po šv. Mišių, šeštadieniais po šv. Mišių.

Birželinės pamaldos – sekmadieniais 9.40 val. (prieš šv. Mišias), šiokiadieniais po šv. Mišių, šeštadieniais po šv. Mišių.

Rožinio malda – spalio mėnesį sekmadieniais 9.40 val. (prieš šv. Mišias), šiokiadieniais po šv. Mišių, šeštadieniais po šv. Mišių.

Atlaidai

„58-sasnavos-svc-mergeles-marijos-vardo-parapija“

Švč. M. Marijos Aplankymo – gegužės 31 d. (keliama į artimiausią sekmadienį)
Švč. M. Marijos Vardo
– pirmąjį sekmadienį po rugsėjo 8 d.

PARAPIJOS TERITORIJA

Gyvenvietės ir kaimai: Aukštoji, Avižinė, Barsukinė, Barštinė, Bitikai, Brasta, Čisava, Čiuiniškė, Čysta Būda, Dženčialauka, Gavaltuva, Gelumbiškiai, Kantališkiai, Kazliškiai, Kleviniai, Klevinkalnis, Kuzai, Lapiškiai, Lygumai, Molupis, Navasodai, Nedėldaržis, Nuoragėliai, Pagelumbiškis, Pagirėliai, Pakeliškė, Paraišupys, Pasieniai, Pavengliska, Prigražiškė, Purviniškė, Raišupys, Sasnava mstl., Smilgiai, Surgučiai, Svirnaviečiai, Tautkaičiai, Topeliškės, Uosupėlis, Vinčai ir Voveriškės.

Sasnavos Švč. M. Marijos Vardo parapija ribojasi su Ąžuolų Būdos, Bagotosios, Igliaukos, Kazlų Rūdos, Marijampolės šv. arkang. Mykolo, Patilčių, Pilviškių, Plutiškių ir Šunskų parapijomis.

BENDRUOMENĖ

• Caritas,
  • Šventojo Rašto studijavimo grupė,
  • jaunimo grupė,