Aleksoto dekanatas   •   Alytaus dekanatas   •   Lazdijų dekanatas   •   Marijampolės dekanatas   •   Prienų dekanatas   •   Šakių dekanatas   •   Vilkaviškio dekanatas   •   Parapijų sąrašas, Mišių laikas, atlaidai

Lukšių Šv. Juozapo parapija

Lukšių Šv. Juozapo bažnyčia

A. Tatarės g. 31, Lukšiai, 71180 Šakių r.

Raštinė, parapijos namai ir klebonija
    A. Tatarės g. 29a, Lukšiai, 71180 Šakių r.
    Tel. (345) 44232
    El. p. luksiuparapija@gmail.com

Raštinėje budima
    Darbo dienomis 10–14 ir 16–17.30 val.

Koplyčios
    Lepšių ir Staliorių kaimuose

Dvasininkai   •   Pamaldos ir atlaidai   •   Teritorija   •   Bendruomenė   •   Rekvizitai   •   Apie bažnyčią ir parapiją

DVASININKAI

Klebonas – kun. Vytautas – Juozas INSODA
1954 03 23*1980 06 01*2010 06 21
Mob. Tel. 8 686 16793
El. p. kinvyt@gmail.com

PAMALDOS IR ATLAIDAI

Lukšių Šv. Juozapo bažnyčia

Šv. MIŠIOS:

• Sekmadieniais – 10 ir 12 val.
  • Šiokiadieniais – 8.30 val.
  • Penktadieniais – 17 val.
  • Šeštadieniais – 9 ir 10 val.

Išpažintys klausomos 20–30 min. prieš šv. Mišias

Švč. Sakramento adoracija kiekvieno mėnesio pirmąjį penktadienį po 17 val. šv. Mišių.

Gegužinės pamaldos šiokiadieniais 8,30 val., šeštadieniais 9 val. sekmadieniais po 12 val. šv. Mišių.

Birželinės pamaldos šiokiadieniais 8.30 val., šeštadieniais 9 val. sekmadieniais po 12 val. po šv. Mišių.

Rožinio malda kiekvieną sekmadienį 11.30 val. arba pagal reikalą po šv. Mišių.

Atlaidai

Šv. Juozapo – kovo 19 d. (keliama į artimiausią sekmadienį)
Švč. Jėzaus Širdies – trečiąjį penktadienį po Sekminių

Staliorių kolyčioje
Šv. Jono Krikštytojo nukankinimas – rugpjūčio 29 d. (keliama į artimiausią sekmadienį)

„78-luksiu-sv-juozapo-parapija“

PARAPIJOS TERITORIJA

Gyvenvietės ir kaimai: Adomiškiai, Akėčiai, Auškadariniai, Bališkiai, Bartkai, Girinė Kubiliškė, Jurbūdžiai, Kadariniai, Kumpupiai, Kupriai, Kūdros, Lazdinė, Lepšiai, Liepalotai, Liepkartai, Lukšeliai, Lukšiai mstl., Miliškiai, Muštinė, Naikai, Ožkiniai, Peleniai, Piktšilingiai, Plėgai, Plyniai, Pūdymai, Pūstauniškiai, Stalioriai, Stumbriškė, Suopiai, Šilgaliai, Šiopininkai, Šunkariai, Tubeliai, Ūsai, Vilkupis, Zypliabūdžis ir Žvikiniai.

Lukšių šv. Juozapo parapija ribojasi su Griškabūdžio, Ilguvos, Paluobių, Plokščių, Sintautų, Sutkų ir Šakių parapijomis.

BENDRUOMENĖ

• Caritas
  • „Židinėlis“ – atskiros suaugusių, jaunimo ir vaikų maldos grupės.
Dėkojame už Jūsų aukas ir paramą:

Pavadinimas Lukšių šv. Juozapo parapija
Juridinio asmens kodas 191296243
Adresas Lukšių mstl., A. Tatarės g. 31, 71180 Šakių r.
Bankas AB DNB bankas
Lukšių Šv. Juozapo bažnyčia A. s. LT134010042100011639