Aleksoto dekanatas   •   Alytaus dekanatas   •   Lazdijų dekanatas   •   Marijampolės dekanatas   •   Prienų dekanatas   •   Šakių dekanatas   •   Vilkaviškio dekanatas   •   Parapijų sąrašas, Mišių laikas, atlaidai

Paluobių Šv. Angelų Sargų parapija

Paluobių Šv. Angelų Sargų bažnyčia

Bažnyčios g. 3, Paluobiai, 71246 Šakių r.

Raštinė ir klebonija
    Bažnyčios g. 5, Paluobiai, 71246 Šakių r.
    Tel. (345) 49772

Parapijos namai
    Bažnyčios g. 5a, Paluobiai, 71246 Šakių r.

Dvasininkai   •   Pamaldos ir atlaidai   •   Teritorija   •   Bendruomenė   •   Rekvizitai   •   Apie bažnyčią ir parapiją

DVASININKAI

Klebonas – kun. kun. Andrius VAITKŪNAS
1982 05 26*2007 06 29*2015 09 03
El. p. andriusvaitknas@gmail.com

Mob. tel. 865061773

PAMALDOS IR ATLAIDAI

Šv. MIŠIOS:

• Sekmadieniais – 10 val. (paskutinį mėnesio sekmadienį – 10 ir 12 val.)
  • Šiokiadieniais – pirmadieniais šv. Mišių nėra. Kitomis dienomis – 17 val. (nuo lapkričio 10 d. iki balandžio 10 d. – 9 val.)
  • Šeštadieniais – 10 arba 11 val.

Išpažintys klausomos prieš šv. Mišias.

Švč. Sakramento adoracija – pirmaisiais mėnesių penktadieniais ir pirmaisiais mėnesių sekmadieniais po šv. Mišių.

Gegužinės pamaldos – sekmadieniais 9.30, šiokiadieniais 17 val., šeštadieniais po šv. Mišių

Birželinės pamaldos – sekmadieniais 9.30, šiokiadieniais 17 val., šeštadieniais po šv. Mišių

Rožinio malda – spalio mėnesį šiokiadieniais po šv. Mišių, sekmadieniais 9.30

Atlaidai

„80-paluobiu-sv-angelu-sargu-parapija“

Žolinės (Švč. M. Marijos Ėmimo į dangų) – rugpjūčio 15 d. (nekilnojama) 9, 11 ir 13 val.
Šv. Angelų Sargų – spalio 2 d. (keliama į artimiausią sekmadienį), 10 ir 12 val.

PARAPIJOS TERITORIJA

Gyvenvietės ir kaimai: Agurkiškė, Gailynai, Germuoliai, Giriniai Šunkariai, Karčrūdė, Kleviniai, Kriauniškė, Laukiniai Šunkariai, Lypkai, Margauskai, Meškučiai, Paluobiai, Panoviai, Pašilupiai, Pentviršiai, Ragiškė, Rugieniai, Sabinė, Samuolynė, Sasnava, Savinė, Storiesiai, Šiaudiniai, Šedvygai, Šilgaliai, Uzarai, Varniškė, Viktorava, Viliūšiai, Zygmantai ir Zypliškė.

Paluobių Šv. Angelų Sargų parapija ribojasi su Braziukų, Griškabūdžio, Lekėčių, Lukšių, Nemirų, Sutkų ir Višakio Rūdos parapijomis.

BENDRUOMENĖ

• Rožinio grupė;
  • Šv. Angelų Sargų Pulkas;
  • Choras.
Paluobių Šv. Angelų Sargų bažnyčia
Dėkojame už Jūsų aukas ir paramą:

Pavadinimas Paluobių Šv. Angelų Sargų parapija
Judinio asmens kodas 191296439
Adresas Bažnyčios g. 5, Paluobiai, 71246 Šakių r.
Bankas
AB SEB bankas, Marijampolės filialas A. s.

LT34 7044 0600 0806 2611

APIE BAŽNYČIĄ IR PARAPIJĄ