Aleksoto dekanatas   •   Alytaus dekanatas   •   Lazdijų dekanatas   •   Marijampolės dekanatas   •   Prienų dekanatas   •   Šakių dekanatas   •   Vilkaviškio dekanatas   •   Parapijų sąrašas, Mišių laikas, atlaidai

Sintautų Švč. M. Marijos Ėmimo į dangų parapija

Sintautų Švč. M. Marijos Ėmimo į dangų bažnyčia
    P. Vaičaičio g. 37, Sintautai, 71336 Šakių r.

Raštinė ir klebonija
    P. Vaičaičio g. 37a, Sintautai, 71336, Šakių r.
    Tel. (345) 4 50 31

Raštinėje budima
    Nuolat, reikalui esant galima susisiekti telefonu.

Laikinoji bažnyčia
    Vaičaičio g. 37b, Sintautai, 71336 Šakių r.
    (kartais tarnauja kaip šarvojimo salė)

Dvasininkai   •   Pamaldos ir atlaidai   •   Teritorija   •   Bendruomenė   •   Rekvizitai   •   Apie bažnyčią ir parapiją

DVASININKAI

Klebonas – kun. Artūras VAŠKEVIČIUS
1979 12 23*2006 06 29*2017 05 30

PAMALDOS IR ATLAIDAI

Šv. MIŠIOS:

• Sekmadieniais – 10 val.
  • Šiokiadieniais – 18 val. (žiemos laiku – 9 val.)
  • Šeštadieniais – 11 val.

Išpažintys klausomos pusvalandį prieš šv. Mišias.

Švč. Sakramento adoracija – pirmaisiais mėnesių sekmadieniais po 10 val. šv. Mišių.

Gegužinės pamaldos – sekmadieniais po 10 val. šv. Mišių, šiokiadieniais po 18 val. šv. Mišių, šeštadieniais po 10 val. šv. Mišių.

Birželinės pamaldos – sekmadieniais po 10 val. šv. Mišių, šiokiadieniais po 18 val. šv. Mišių, šeštadieniais po 10 val. šv. Mišių.

Rožinio malda – sekmadieniais po 10 val. šv. Mišių, šiokiadieniais po 18 val. šv. Mišių, šeštadieniais po 10 val. šv. Mišių.

Atlaidai

Šv. Antano Paduviečio – birželio 13 d. (keliama į artimiausią sekmadienį)
Švč. M. Marijos Ėmimo į dangų – rugpjūčio 15 d. (nekilnojama)
Šv. Baltramiejaus – rugpjūčio 24 d. (keliama į paskutinį mėnesio sekmadienį)

PARAPIJOS TERITORIJA

„82-sintautu-svc-mergeles-marijos-emimo-i-dangu-parapija“

Gyvenvietės ir kaimai: Balseliškiai, Barandai, Braškiai, Bridžiai, Bukšniai, Duobiškiai, Ežeriūkai, Gabartai, Gaisriai, Išdagai, Joniškiai, Jundilai, Kaupiškiai, Kiaulupiai, Kirmiškiai, Klepai, Kuodžiai, Kušlikiai, Liepalotai, Leopolė, Menkiniai, Menčikiai, Mockupiai, Naudžiai, Pakorbūdžiai, Papartynai, Pariebiai, Paspirgėliai, Pavilktiniai, Pikžirniai, Pusdešriai, Ragožiai, Rūgiai, Santakai, Sintautai, Sintautai mstl., Skaistgiriai, Skardupiai, Skardupiai, Starkai, Šlamai, Šunkariai, Šuopiai, Šurpauliai, Tarpučiai II, Totorviečiai, VaišvilaI, Vaitiekupiai, Valakbūdis, Vilkeliškiai, Veršiai, Voveriai, Zypliai ir Zubriai.

Sintautų Švč. M. Marijos Ėmimo į dangų parapija ribojasi su Griškabūdžio, Kudirkos Naumiesčio, Lukšių, Slavikų ir Šakių parapijomis.

BENDRUOMENĖ

• Parapijos pastoracinė taryba;
  • Caritas;
  • Gyvojo Rožinio maldos grupė,
  • Naktinės adoracijos grupė.
Dėkojame už Jūsų aukas ir paramą:

Pavadinimas Sintautų Švč. M. Marijos Ėmimo į dangų parapija
Judinio asmens kodas 191296624
Adresas P. Vaičaičio g. 37, Sintautai, 71336 Šakių r.
Bankas AB DNB bankas
A. s. LT80 4010 0421 0007 1640