Atsakymai

Klausiate:
  • Kur ir kada 2004 m. bus teikiamas Sutvirtinimo sakramentas Vilkaviškio vyskupijoje?

• Atsakome:
  • Galutinai suderintas tvarkaraštis po Velykų bus paskelbtas „Bažnyčios žiniose“, parapijose, vyskupijos svetainės skiltyje „Kalendorius 2004 m.“.

Neseniai Vilkaviškio vyskupijos Kunigų taryba paruošė programą, pagal kurią rengimasis Sutvirtinimui vyks tik prie parapijų, kad kandidatai ne vien įsisavintų tikėjimo žinias, bet ir labiau įsijungtų į liturginį, socialinį savos bendruomenės gyvenimą. Grupei pasirengus, vyskupas atvyks jos nariams suteikti Sutvirtinimo sakramentą.

Naujoji programa visoje Vilkaviškio vyskupijoje įsigalios 2004 m. rugsėjo 1 d. Nuo tada bendras Sutvirtinimo sakramento teikimo tvarkaraštis nebebus aktualus.

• » Atgal į sąrašą    » Užduokite savo klausimą