Atsakymai

Klausiate:
  • Laba diena. Ar galioja Santuokos sakramentas, jei sutuoktinis neturi Krikšto sakramento? Ačiū už atsakymą.

  • Atsakome:
  • Pagal bažnytinę teisę, santuoka tarp dviejų asmenų, iš kurių vienas yra pakrikštytas Katalikų Bažnyčioje arba į ją priimtas ir formaliai iš jos nepasitraukęs, o kitas – nekrikštytas, yra negaliojanti (kan. 1086 § 1).

    Kad tokia santuoka būtų galiojanti, prieš jos sudarymą reikia gauti dispensą, kurios iš vyskupo prašo tuokiantis kunigas.


  • » Atgal į sąrašą    » Užduokite savo klausimą

    ««« atgal