Atsakymai

Klausiate:
  • Noriu 2 procentus pajamų mokesčio skirti Marijampolės šv. arkangelo Mykolo bažnyčiai. Nežinau, kur greitai rasti reikalingus duomenis FRO512 formos 9-o, 10-o, 11-o, 12-o laukelių užpildymui.

• Atsakome:
  • 9-ame laukelyje nurodomas eilutės numeris. Kadangi prašymo formoje galima įrašyti du paramos gavėjus, laukeliai 9–16 pateikiami du kartus – dviejose „eilutėse“. Jei 2 procentai pajamų mokesčio skiriama tik vienam paramos gavėjui, pildoma tik pirmoji „eilutė“ ir jos 9-ame laukelyje įrašoma 1. Jei dalis paramos skiriama antram gavėjui, pildoma ir antroji „eilutė“, o jos 9-ame laukelyje įrašoma 2.

10-ame laukelyje įrašomas parapijos kodas – 1912 93852.

11-ame laukelyje įrašomas parapijos pavadinimas – MARIJAMPOLĖS ŠV. ARKANGELO MYKOLO PARAPIJA.

12-ame laukelyje įrašomas parapijos adresas – BAŽNYČIOS G. 1, LT-68309 MARIJAMPOLĖ.

• » Atgal į sąrašą    » Užduokite savo klausimą