Atsakymai

Klausiate:
  • Garbė Jėzui Kristui. Ruošiuosi vedyboms. Norėčiau tuoktis ir bažnyčioje – priimti Santuokos sakramentą. Žinau, kad būtina išklausyti kursą būsimiems sutuoktiniams. Kadangi aš ir mano draugė esame neprigirdintys, mums būtų sunku viską suprasti, ką kalba žmogus, ir dalyvavimas kursuose mums būtų beprasmiškas, nes mes ne viską išgirstume ir suprastume, kas buvo pasakyta. Kaip šiuo atveju mums elgtis?

• Atsakome:
  • Ruošiantis Santuokos sakramentui, panašūs sunkumai nėra neįveikiama kliūtis. Jei didesnėje patalpoje kartu su kitais sužadėtiniais yra sunku girdėti ir suprasti tai, kas kalbama, galima susitarti dėl kitokio pasirengimo būdo: individualaus pokalbio arba pagal lektorių paskaitų konspektus.

Pirmiausia apie iškilusius sunkumus reikėtų pasikalbėti su klebonu tos parapijos, kurioje ruošiamasi santuokai, o šis su parapijos, dekanato ar vyskupijos Šeimos centro pagalba padėtų rasti tinkamą pasirengimo metodą.

• » Atgal į sąrašą    » Užduokite savo klausimą