Atsakymai

Klausiate:
  • Norėčiau paremti vieną iš bažnyčių 2 procentais pernai sumokėto pajamų mokesčio. Ar tai galima, ir kur rasti sąskaitas – gal internete? [...]

• Atsakome:
  • Šiuo klausimu geriausia būtų kreiptis į konkrečios parapijos kleboną. Norintiems 2 procentus pernai sumokėtos pajamų mokesčio sumos skirti bendriems Vilkaviškio vyskupijos reikalams, prisidedant prie jos socialinės veiklos, reikalinga informacija pateikta šioje svetainėje.

Kitu atveju, duomenų galima ieškoti Valstybinės mokesčių inspekcijos svetainės puslapyje „Paramos gavėjų paieška“, parsisiunčiant sąrašą tradicinių religinių bendruomenių ar bendrijų, kurioms Lietuvos gyventojai gali skirti 2 procentus pajamų mokesčio sumos. Tačiau šiame sąraše yra ne visų bendruomenių sąskaitų numeriai.

2005 metais prašymai, užpildžius nustatytą formą, Valstybinei mokesčių inspekcijai turi būti pateikti iki gegužės 2 d.

• » Atgal į sąrašą    » Užduokite savo klausimą