Garliavos parapijos šventinė vakaronė

Ypatingai žvarbų penktadienį, sausio 6 d., Garliavos Švč. Trejybės parapijos namuose buvo šilta, jauku ir gera. Ir ne tik nuo karštos arbatos, vaišių, klebono kun. Gintaro Urbšto dovanotų tortų. Kiekvieną sušildė ir džiaugsmingai nuteikė filmas su gražiausiomis parapijos 2016 m. akimirkomis (ačiū jį sumontavusiai Ramunei Kuprienei), parapijoje veikiančių grupelių prisistatymai, kun. Gintaro padėkos parapijos aktyviausiems ir Metų parapijietės apdovanojimas Danutei Silvestravičienei.

„01-06-padekos.jpg

„01-06-slovinimas.jpg

„01-06-metu-parapijiete.jpg

Šilumos bei jaukumo šventei suteikė vedančioji Zita Butiškytė, jos pagalbininkas Tomas Buzas, fleita grojusi Viltė Andriukaitytė, šlovintojos Ieva Kuprytė ir Aistė Mikelionytė, mini spektaklį parengęs jaunimas, o ištvermingiausius dar ilgai linksmino akordeonu grojusi Genovaitė Gedminienė, jai dainuoti padėjusi Loreta Ulvydienė.

„01-06-garliavos-jaunimas-laukia-pasirodymo.jpg

Jau vakaronei visai besibaigiant, vienas kitą laiminant, turbūt ne vienam kilo mintis: „O gal tokia ir yra Viešpaties karalystė Žemėje – paprasta, su daug šypsenų, nuoširdumo, tikrumo, kai kiekvienam šilta, jauku ir gera?“ Ir Tu esi su meile laukiamas Garliavos bažnyčioje ir parapijoje!
Ateik ir padėk kurti Viešpaties karalystę jau 2017-aisiais!

Garliavos Švč. Trejybės parapijos informacija