Garliavos parapijos jaunimo Alfa kurso baigiamasis šventinis vakaras

Sausio 22-osios popietę jaunieji garliaviečiai kartu su savo tėveliais susirinko į Alfa kurso baigiamąjį šventinį vakarą. Kaip ir kiekvienas Alfa susitikimas, taip ir šis prasidėjo šlovinimo giesmėmis. Svečiai susidomėję klausė klebono kun. Gintaro Urbšto patarimų, kaip nugyventi likusį gyvenimą pilnavertiškai. Daug šypsenų ir plojimų sukėlė nuotaikingas šiam vakarui sukurtas filmukas iš įsimintiniausių Alfa kurso akimirkų. Kurso dalyviai pasidalijo savo patyrimais mokymų metu.

„2017_01_22_Garliavos_Alfa_jaunimui2.jpg

„2017_01_22_Garliavos_Alfa_jaunimui1.jpg

Po apdovanojimų, padėkų ir katalikiško šokio mokymų visi skubėjome į šv. Mišias. Dėkojome Viešpačiui už pirmąjį kartą Garliavoje įvykusį jaunimo Alfa kursą, už atvertas širdeles Dievo artumo link. Tikimės, kad ši šviesi kelionė tęsis ir toliau!

Telaimina Dievas Alfa kursą baigusius jaunuolius, jų tėvelius, o taip pat mokymus vedusius svečius bei visus prisidėjusius prie to, kad šis kursas įvyktų!

Garliavos Švč. Trejybės parapijos informacija