Artėja arkivyskupo Teofiliaus Matulionio beatifikacijos iškilmės

Vilkaviškio vyskupijos tikintieji, kaip ir visos Lietuvos vyskupijų atstovai, birželio 25 d. ruošiasi piligrimystei į Vilnių – dalyvauti Garbingojo Dievo tarno arkivyskupo Teofiliaus Matulionio Beatifikacijos iškilmėse. Jei dar nesate užsirašęs piligrimystei – drąsiai kreipkitės į savo parapijos kleboną ir būsite pakviesti registruotis į parapijos užsakytą autobusą arba, jei nebebus likę vietų, aptarsite kitus piligrimystės būdus.

Kviečiame susipažinti su Garbingojo Dievo tarno ark. T. Matulionio asmenybe ir gyvenimu, Jums patogiomis priemonėmis:

Galite apsilankyti elektoniniame puslapyje http://teofilius.lt/.

Galite naršyti Facebook‘e: Garbingasis Teofilius Matulionis arba „ Teofiliaus šventė“.

Galite įsigyti ir perskaityti knygą „Susipažinkime – esu Teofilius“ tai – Algirdo Jurevičiaus istorinio romano žanru parašyta biografija. Straipsnį apie knygą galite paskaityti čia: „Susipažinkime – esu Teofilius“.

Arba galite paklausyti Marijos radijo laidų: Per Kryžių į žvaigždes ir Paslėptas lobis.

Kviečiame susipažinti su birželio 25 d. (sekmadienio) programa:
10.00 val. – Atidaromi įėjimai į sektorius Vilniaus katedros aikštėje.
12.00 val. – Pasirengimo iškilmingai liturgijai programos pradžia.
14.00 val. – Iškilmingos šv. Mišios, kurių metu Garbingasis Dievo tarnas arkivyskupas Teofilius Matulionis bus paskelbtas Palaimintuoju. Apeigoms vadovaus Popiežiaus Legatas kardinolas Angelo Amato SDB.
Iki 23.00 val. – Asmeninės maldos galimybė prie sarkofago su Palaimintojo Teofiliaus Matulionio relikvijomis Vilniaus arkikatedroje.

Ką reikėtų įsidėti keliaujant į iškilmes? Piligrimo atmintinė.

Kviečiame aktyviai dalyvauti beatifikacijos iškilmėse!

Ar nori nugyventi įsimintiną gyvenimą? Imk pavyzdį iš Teofiliaus Matulionio!

Vilkaviškio vyskupijos informacija