2018 m. kovo 3 d. 12 val. kviečiame į Balbieriškio Rožinio Švč. Mergelės Marijos bažnyčios konsekraciją

„Balbieriškio Rožinio Švč. Mergelės Marijos bažnyčia 2018 m..jpg

2013 m. rugpjūčio 8 d. Balbieriškyje, Prienų raj. sudegė Švč. Mergelės Marijos Rožančinės bažnyčia.

Skaudžiai išgyvenusi maldos namų netektį, parapijos bendruomenė pradėjo rūpintis naujos bažnyčios statyba.

Klebono kun. Remigijaus Veprausko, parapijiečių, o taip pat daugelio gerų žmonių iš Lietuvos ir užsienio, Vilkaviškio vyskupijos ir pagrindinio rėmėjo Arvydo Paukščio bei UAB „Teltonika“ aukų ir pastangų dėka naujoji bažnyčia jau pastatyta.

Jos projekto autorius architektas Vilius Urbonas, statybos darbus vykdė UAB „Archis“.

Naujos bažnyčios konsekracija vyks š. m. kovo 3 dieną, šeštadienį. Šv. Mišių ir bažnyčios konsekravimo iškilmės pradžia 12 val.

Platesnė Balbieriškio Švč. Mergelės Marijos Rožančinės parapijos istorija

Vilkaviškio vyskupijos kurija