Vilkaviškio vyskupijos Šeimos centro savanorių mokymai

Š. m. birželio 16 d. vyskupijos Šeimos centras savo komandą papildė naujais savanoriais. Tai žmonės, atsiliepę į kvietimą atrasti save naujoje tarnystėje vedant Sužadėtinių kursus. Šie kursai yra skirti poroms, nusprendusioms priimti Santuokos sakramentą Bažnyčioje. Jie turi padėti atsakingai apsispręsti ir tinkamai pasirengti naujam gyvenimo etapui. Įvairių temų nagrinėjimas poroms atveria galimybę geriau pažinti save ir vienas kitą Katalikų Bažnyčios mokymo šviesoje.

Kad tokia sužadėtinių pasiruošimo Santuokai programa būtų sėkmingai vykdoma, Vyskupijos Šeimos centras organizavo tris seminarus savanoriams – būsimiems ir esamiems Sužadėtinių kursų vedėjams. Bėgant laikui, įvyksta nemažai pokyčių, į kuriuos reikia atsižvelgti, todėl Sužadėtinių rengimo santuokai programa yra atnaujinama. Lietuvos Šeimos centro direktorė Vijoleta Vitkauskienė pristatė šių kursų programą ir mokė ja vadovaujantis dirbti su poromis. Kadangi kursai apima įvairius aspektus, viename iš seminarų savanoriams kalbėjo dr. Nijolė Liobikienė. Lektorė pristatė ir paaiškino Sužadėtinių kursų temas, kurios apima bioetikos ir lytiškumo klausimus.

Džiaugiamės, kad Marijampolės dekanato sužadėtinius lydės šešios savanorių sutuoktinių poros. Taip pat viena savanorė į šį darbą įsijungė Lazdijų dekanate.

„sc2.jpg

Vyskupijos Šeimos centras