Šventinės iškilmės Kučiūnų Šv. Kazimiero parapijoje

Kučiūnų Šv. Kazimiero bažnyčioje birželio 24 dieną buvo švenčiami Šv. Jono atlaidai. Didelį būrį parapijiečių ir svečių į iškilmes sukvietė Jo Ekscelencijos vyskupo Rimanto Norvilos vizitas, kurio metu buvo teikiamas Sutvirtinimo sakramentas keturiolikai jaunųjų parapijiečių.

Ypatingas šventinės dienos akcentas – Švč. Mergelės Marijos statulos pašventinimas bažnyčios šventoriuje. Skulptūros fundatorius – kraštietis, kilęs iš gretimo Miškinių kaimo, Marijampolės Šv. Vincento Pauliečio parapijos klebonas, prelatas, kanauninkas Juozas Pečiukonis, šiais metais švenčiantis 40 metų kunigystės jubiliejų.

„kuciunaimarija.jpg

Daug gražių linkėjimų iškilmių metu išgirdo ir Kučiūnų parapijos klebonas Vytautas Sakavičius, šiemet švenčiantis 25 – ąsias tarnystės Dievui metines.

Šventėje dalyvavo garbūs svečiai – Seimo narys Zenonas Streikus, Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis, Kučiūnų seniūnijos seniūnė Lina Marcinkevičienė ir kitų vietos įstaigų vadovai. Po Šv. Mišių jaukus šventadienio bendravimas tęsėsi prie gausaus vaišių stalo, kurį laimino vyskupas.

„kuciunai.jpg

Vytautas Sakavičius