Vilkaviškio vyskupijos kunigų susirinkimas

Rugsėjo 11 d., Marijampolėje, Vilkaviškio vyskupijos Pastoraciniame centre, vyko vyskupijos kunigų susirinkimas.

Jis prasidėjo bendra malda - Valandų liturgija (Dienine). Po jos susirinkusius dvasininkus pasveikino Vilkaviškio vyskupas Rimantas Norvila. Jis pristatė pirmosios susirinkimo dalies kalbėtoją – kun. Arvydą Jakušovą, kuris savo pranešime kalbėjo tema „Žydiškumas Katalikų Bažnyčios Šventojo Rašto aiškinime“. Dviejų dalių pranešime buvo aptartas ir paaiškintas įvairių Biblijos tekstų palyginimas ir galimybės visa tai taikyti homilijose.

Po kavos pertraukos antroje susirinkimo dalyje kalbėjo kurijos kancleris Linas Baltrušaitis. Jis paaiškino popiežiaus Pranciškaus vizito Lietuvoje detales, aptarė techninius klausimus. Buvo suteikta reikalinga informacija apie rugsėjo 22, 23 d. vyksiančius vizito renginius, išdalinti kvietimai į juos.

Pabaigoje aptartos įvairios vyskupijos bei parapijų aktualijos, buvo atsakyta į kunigų pateiktus klausimus įvairiomis temomis.

Susitikimas buvo baigtas bendrais pietumis ir nuoširdžia vyskupijoje tarnaujančių kunigų tarpusavio bendryste.