Knygos „Seirijų praeitis ir dabartis“ pristatymas (2014 02 07)

Vasario 6 d., ketvirtadienį, Lazdijų rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje įvyko Lionės Cibulskaitės-Lapinskienės knygos „Seirijų praeitis ir dabartis“ pristatymas.

Pristatyme dalyvavo Vilkaviškio vyskupas Rimantas Norvila, Lietuvos edukologijos universiteto profesorius Vidas Kavaliauskas, leidyklos „Gimtasis žodis“ direktoriaus pavaduotojas Vytautas Stanelis, kiti garbingi svečiai ir daugiau nei šimtas susidomėjusiųjų.

Knygoje daug dėmesio skiriama Seirijų krašte buvusioms ir esančioms katalikų bažnyčioms ir koplyčioms, akcentuojama bažnyčios ir parapijos svarba. Pateikiama visiškai naujos, vertingos medžiagos apie krašte tarnystę atlikusius kunigus: Joną Reitelaitį, prelatą Juozapą Laukaitį, Antaną Skeltį SDB ir kitus. Dalį knygoje pateikiamos medžiagos autorei pateikė kunigai: Vitas Eidukaitis ir Vytautas Prajara.

Pristatymo akimirkos