Naujienos

„Alfa“ kurso naujienos iš Kazlų Rūdos (2014 04 11)

Balandžio 9 dieną, trečiadienį, baigėsi 15 savaičių trukę „Alfa“ kursai Kazlų Rūdos grupelėje. Kursus lankę asmenys dalyvavo vakaro šv. Mišiose. Po mišių kursų lankytojai išsakė savo liudijimus. Tai buvo nuoširdūs pasisakymai apie sielos virsmus, gilius išgyvenimus grįžtant pas Tėvą. Grupės dalyvių tikėjimo patirtis iki kursų buvo labai įvairi: vieni ieškojo gilesnio santykio su Dievu, kiti klaidžiojo tamsybėse atsiskyrę nuo Tėvo.

Žodžiais nenusakomą patyrimą tikintieji gavo vasario 22 dieną vienuolyne, Marijampolėje. Buvo atliekamos išpažintys, melstasi užtarimo malda. Šviesos, šilumos, kuri tą dieną užpildė mūsų sielas – jokiais žodžiais nusakyti negalima. Neapsakomas džiaugsmas suprasti, kad Dievas kiekvieną žmogų myli koks jis bebūtų, reikia tik prašyti pagalbos.

„Alfa“ kursai reikalingi, nes dar daug žmonių nežino kaip stipriai jie yra mylimi Tėvo, kad gali gyventi ramybėje, jei tik apsispręs pas Jį grįžti. Ačiū Seserims Sigutei Kopalinskaitei SF ir Ingutei Lienytei SF bei kunigui Mindaugui Martinaičiui už pagalbą grįžtant į Tėvo namus. Tikimės, kad tai – ne paskutinis „Alfa“ kursas ir kad prisijungs dar daugiau parapijiečių.

Daiva Dambrauskienė

Kazlų Rūda

««« atgal