Vilkaviškio vyskupija    Apie parapiją    English

Prieš pradedant atstatymo darbus 1999 m.

Kyla bažnyčios bokštas 2002 m.

Parapijiečiai su kunigu prie atstatomos bažnyčios 2003 m. rudenį. Fotografas Vidas Venslovaitis
Statoma Sutkų Švč. Mergelės Marijos Belaisvių Vaduotojos parapijos bažnyčia

Nuo 1999 m. tęsiama Sutkų Švč. Mergelės Marijos Belaisvių Vaduotojos parapijos bažnyčios statyba, kurią buvo nutraukęs karas ir sovietinė okupacija.

Visus galinčius paremti statybos darbus nuoširdžiai prašome siųsti aukas šiuo adresu:

AB "Hansa bankas"
    Šakių KAC, banko kodas 73000
    Sąskaitos nr. LT887300010002581388

Parapiją aptarnauja ir bažnyčios statyba rūpinasi kun. Gvidas Jonas PUŠINAITIS, reziduojantis Lukšiuose.

A. Tatarės g. 29a
    Lukšiai, 71180 Šakių r.
    Tel. (345) 4 42 32
    El. p. kurija@vk.lcn.lt

Projekto vadovas yra architektas Antanas Grigaitis. Dėl lėšų stygiaus pradinis projektas buvo supaprastintas. Padedant pagrindiniams rėmėjams - vokiečių šalpos organizacijoms KIRCHE IN NOT ir RENOVABIS - išmūryta vidinė nava, pastatytas bokštas, uždengtas stogas.

Dar likę daug neatliktų darbų: reikia sudėti duris, langus, grindis, lubas, tinkuoti iš vidaus ir lauko.

Teatlygina Dievas visiems parapijos geradariams.

© Sutkų Švč. M. Marijos Belaisvių Vaduotojos parapija, 2003 © Katalikų interneto tarnyba, 2003