Naujienos

Įvyko viktorinos „Vienuolijos ir jų šventieji“ finalas

Gegužės 8 d. į Marijampolės marijonų gimnaziją iš penkių vyskupijos dekanatų sugužėjo 4 klasių mokinių komandos į paskutinį viktorinos „Vienuolijos ir jų šventieji“, skirtos Pašvęstojo gyvenimo metams paminėti, etapą.

Komandos, praėjusios du etapus, susirinko tam, kad išaiškėtų nugalėtojai. Vaikų laukė penkios užduotys, kuriose jie turėjo peržiūrėję filmuotą medžiagą atpažinti vienuolijas, kurių atstovai kalbėjo, surinkti ir suklijuoti „pabirusius“ sakinius apie vienuolijų šventuosius, klausydami šv. Pranciškaus „Saulės giesmės“ įrašyti praleistus žodžius bei žiūrėdami filmo „Didžioji tyla“ ištraukas įvardinti tris pagrindines vienuolių veiklas. Taip pat jų laukė dešimt klausimų ekrane su galimais keturiais atsakymais, iš kurių – tik vienas teisingas.

Komandų darbą vertino kompetentinga komisija: mokytoja metodininkė Vilma Balandienė, sesuo Emanuelė CSSE ir sesuo Jūratė SF. Kol komisija sumavo rezultatus, visi viktorinos dalyviai, vadovaujami sesers Viktorijos MVS, apsilankė pal. Jurgio Matulaičio muziejuje.

Galiausiai visi susirinko Pastoraciniame centre, kur dalyviams buvo įteikti padėkos raštai ir kiekvienas gavo po Šventąjį Raštą dovanų. Nugalėtojams, kuriais tapo vos vieną klaidą padarę Alytaus šv. Benedikto gimnazijos ketvirtokai, taip pat buvo įteikti padėkos raštai iškovojus pergalę ir pagrindinis prizas – 30 bilietų į spektaklį „Liūdnas Dievas“ su ekskursija po Nacionalinio Kauno dramos teatro užkulisius.

Džiaugiamės, kad turėjome galimybę arčiau pažinti pašvęstojo gyvenimo žmones ir dėkojame visiems dalyviams už jų aktyvumą ir nuoširdumą. Dar kartą sveikiname visus dalyvius ir jų mokytojas, kurios tikrai įdėjo daug triūso ir širdies.

Rima Malavickienė

««« atgal