Naujienos

Įvyko Vilkaviškio vyskupijos Katechetikos centro metodinės tarybos posėdis

Kaip ir kasmet, užbaigiant mokslo metus, Katechetikos centre susirinko vyskupijos dekanatuose veikiančių tikybos mokytojų metodinių centrų vadovai pasidalinti nuveiktais darbais ir planuoti ateinančių mokslo metų veiklą. Birželio 17 dieną vykusiame posėdyje dalyvavo devynios centrų vadovės (Marijampolės dekanatas suskirstytas mažesnėmis teritorijomis – Kalvarijos ir Kazlų Rūdos savivaldybėmis) ir Katechetikos centro vadovas kun. Rytis Baltrušaitis, metodininkė Rima Malavickienė bei atsakinga už parapinę katechezė – Lina Mažeikaitė.

Šiais metais įvyko pasikeitimas Vilkaviškio dekanate – pasibaigus buvusios vadovės Onos Vieraitienės kadencijai naujai Vilkaviškio dekanato metodinio centro vadove išrinkta „Aušros“ gimnazijos tikybos mokytoja metodininkė Vilma Balandienė.

Pirmiausiai buvo pristatyta Katechetikos centro ataskaita, pasidžiaugta organizuotais seminarais ir rekolekcijomis. Metodinių centrų vadovės pasidalino savo patirtimis dekanatuose, papasakojo, kokius darbus nuveikė, kaip sekėsi bendrauti ir bendradarbiauti. Kun. Rytis papasakojo naujienas iš Lietuvos Katechetikos centro posėdžio, pasidalino Lietuvos vyskupų konferencijos Švietimo komisijos pirmininko vyskupo Jono Ivanausko mintimis iš sausio 27–29 dienomis Vatikane vykusio Europos Vyskupų konferencijų komisijų, kurios rūpinasi katecheze, susitikimo. Vėliau buvo aptartas ateinančių mokslo metų veiklos planas, išsakyti lūkesčiai ir pageidavimai.

Diena buvo vainikuota išvyka į Lietuvos nacionalinį dramos teatrą žiūrėti Oskaro Koršunovo režisuotą spektaklį „Kankinys“.

Katechetikos centro metodininkė Rima Malavickienė

««« atgal