Naujienos

„Mamai ir Marijai“

Pati gražiausią gegužės mėn. Vilkaviškio vyskupijos Aleksoto dekanato mokytojos rengė tęstinį projektą „Mamai ir Marijai“. Džiugu, kad šiais metais prisijungė mokytoja su savo mokiniais dirbanti Prienų dekanato mokykloje.

Projekto pagrindinis tikslas - pagilinti sampratą apie Dangiškąją Motiną, pamaldumą Jai, mokyti reikšti pagarbą žemiškajai Mamai dalyvaujant įvairiose veiklose, dalijantis kūrybiniu džiaugsmu.

Projekte dalyvavo 1-6 ir 9 klasių mokiniai. Pagal pateiktus nuostatus projekto dalyviai atliko užduotis, leidusias atsiskleisti mokinių kūrybiškumui, skatinusias bendravimui ir bendradarbiavimu. Džiugu, kad į projektą įsijungė pradinio ugdymo mokytojos ir mokytojai dalykininkai.

Projekto metu mokiniai sodino daigelius, augino gėles, gamino atvirukus iš popieriaus ir gamtinės medžiagos, piešė piešinius ant šilko, rašė laiškus, mokytojos rengė pamokas netradicinėse aplinkose, šventes, rengė gegužines pamaldas mokiniams ar dalyvavo jose. Tai motyvuoja ir skatina mokinius dalyvauti projektinėje veikloje, pagerina tarpusavio santykius.

„Mamai ir Marijai_1 (1).jpg

„Mamai ir Marijai_1 (2).jpg

„Mamai ir Marijai_3.jpg

„Mamai ir Marijai_4.jpg

Tegloboja projekto dalyvius Švč. Mergelė Marija.

Kauno Rokų gimnazijos tikybos vyr. mokytoja Inga Graužinienė.

««« atgal