Naujienos

Susitikimas su „Sniego gniūžtės“ koordinatoriumi (2009 03 23)

Kovo 23 d. Marijampolėje viešėjo tarptautinės jaunimo organizacijos „Sniego gniūžtė“ koordinatorius ir vienas iš įkūrėjų Jack Irwin. Šiame mieste jis lankėsi ir praeitais metais. Tada vykusiame susitikime buvo gvildenama aktuali tema apie tėvų ir vaikų bendravimo skatinimą. Kalbėta apie tai, kaip tėvai gali bendrauti su savo vaikais, patys įsitraukti į jų vaikus dominančią aktyvią veiklą, tuo būdu siekiant atviresnių tarpusavio santykių.

Šiais metais Jack Irwin pravedė popietę paaugliams ir tėvams, toliau gilindamasis į paauglių ir suaugusių bendradarbiavimo temą. Susitikimo metu dalintasi mintimis apie tai, ko vaikai ir tėvai tikisi vieni iš kitų, kas trukdo vieniems kitus geriau suprasti. Atkreiptas dėmesys į tai, kad paaugliams svarbu būti įvertintais, suprastais, kad jie nori dalintis savo išgyvenimais. Pastebėta, kad dažnai tėvų ir vaikų lūkesčiai nesutampa, nes bendravimui bei pasidalinimui skiriama per mažai dėmesio ir laiko.

Vilkaviškio vyskupijos Jaunimo centras, naudodamas prevencinės „Sniego gniūžtės“ programos metodiką siekia padėti, kad bendradarbiavimas tarp tėvų ir vaikų vestų į glaudesnius santykius bei geresnį tarpusavio supratimą.

Arūnas Adomynas,
Vilkaviškio vyskupijos Jaunimo centro direktoriaus pavaduotojas,
„Sniego gniūžtės“ kuratorius Marijampolėje

««« atgal