Naujienos

Šeimų šventė Lūginėje (2014 05 21)

Gegužės 17 d., šeštadienį, pal. J. Matulaičio tėviškėje vykusi 15-oji tradicine tapusi Šeimų šventė „Žmogus – dovana. Saugokime ją“ buvo skirta Šeimos metams ir Vaiko sveikatos metams paminėti. Joje dalyvavo ir neįgalius vaikus auginančios ar jau užauginusios, bet ir toliau su pasiaukojimu jais besirūpinančios šeimos.

Šv. Mišių homilijoje vyskupas ordinaras Rimantas Norvila jautriai ir dėmesingai įvertino tokias šeimas, pabrėžė jų pasiaukojimo prasmę. Kunigas Andrius Šidlauskas, aplankantis namuose šeimų neįgaliuosius ir ligonius, pasidalino sektinu mamos, kuri jau daugiau kaip 50 metų su meile slaugo savo dukrą, pavyzdžiu ir pasiūlė ją apdovanoti.

Padėkas ir apdovanojimus tokioms dvasiškai stiprioms šeimoms įteikė Seimo narys Albinas Mitrulevičius, Marijampolės meras Vidmantas Brazys, „Vilties“ draugijos pirmininkė Marija Ražinskienė. Dainomis susirinkusius pradžiugino Šunskų seniūnas Rimantas Lekeckas, Danutės Klevienės vadovaujamas Sūduvos gimnazijos folkloro ansamblis „Klevelis“. Pasodinus šeimos stiprybės simbolį – ąžuoliuką, ansambliečiai pakvietė ir pašokti. Vaišių agapei parūpino savivaldybės Socialinės apsaugos skyriaus kolektyvas ir jų dosnūs rėmėjai.

Ši šventė kasmet rengiama Šeimos dienai paminėti ir yra puikus Bažnyčios ir savivaldybės bendradarbiavimo pavyzdys.

Lina Braukylienė

Vilkaviškio vyskupijos Šeimos centro direktorė

Akimirka:

„Azuoliukas Lugineje.jpg“

««« atgal