Naujienos

Misijos jaunimui „apie pašaukimą šeimai...“ ir ne tik mokyklose (2014 05 23)

Vilkaviškio vyskupijos šeimos centro misijos jaunimui „apie pašaukimą šeimai...“ gegužės mėnesį persikėlė į mokyklas. Tikybos mokytojų iniciatyva, Plutiškių ir Virbalio vidurinėse mokyklose įvyko susitikimai su vyresnių klasių mokiniais. Susitikimus jaunimui vedė ir apie savo gyvenimą liudijo Vilkaviškio vyskupijos Šeimos centro programų koordinatorė Diana Pukelienė, epizodiškai dalyvavo ir jos vyras Evaldas Pukelis.

Didžioji dauguma mokinių įvertino, kad tai buvo labai naudingas susitikimas, kuris privertė juos susimąstyti ir pakeisti požiūrį į tokius dalykus kaip: tikra draugystė, meilė, skaistumas iki santuokos, gyvenimas kartu iki santuokos.

Iš jaunimo atsiliepimų:

„Šis susitikimas man labai patiko, nes jūsų pasakojimas privertė susimąstyti apie mano tolesnį gyvenimą.“

„Labai patiko paskaita. Viskas patiko. Daug sužinojau naujo ir pamokančio. Jeigu pažymiu tai 10 :)“

„Buvo labai gera paskaita, davė gerų patarimų ateičiai! Ačiū, kad atvykot ir atskleidėt tai, ko dar nežinojau.“

„Didžioji dalis to, ką čia sužinojau, man buvo visiškai nauja, supratau keletą dalykų, kurių anksčiau niekaip negalėjau suprasti. Ačiū!“

Esame dėkingi mokytojoms Rūtai Šiugždinienei ir Onai Vieraitienei už iniciatyvą organizuojant šiuos susitikimus.

Balandžio ir gegužės mėnesiais VVŠC vadovė Lina Braukylienė, bendradarbiaujant, su Prienų visuomenės sveikatos biuru, aplankė Stakliškių, Jiezno, Pakuonio, Balbieriškio, Veiverių, Prienų „Revuonos“ vidurinę, Prienų „Ąžuolo“ pagrindinę mokyklas ir Prienų „Žiburio“ gimnaziją, kur susitiko su mokiniais ir pravedė jiems lytinio ugdymo pamokas.

Diana Pukelienė

««« atgal