Naujienos

Seminaras tikybos mokytojams „Animacija tikybos pamokoje“ (2014 12 05)

Nors adventas tikybos mokytojus apdovanoja įvairių renginių gausa, susikaupimo valandėlėmis ir pasiruošimo jiems akimirkomis, tačiau vos tik pasklidus kvietimui registruotis į seminarą „Animacija tikybos pamokoje” labai greitai užsiregistravo maksimalus dalyvių skaičius.

Aptariant šį seminarą išaiškėjo, kad kai kas registruodamasis galvojo, jog bus apie animacinių filmukų panaudojimą pamokse, tačiau tai, ką visiems pateikė lektorė ses. Pranciška Neringa Bubelytė FDCJ, pranoko bet kokius lūkesčius. Be to, kad visiems tapo aišku, jog animacija yra giesmė su judesiais (o šlovinimas – giedojimas su judesiais), sužinojome daug praktinių dalykų, kaip padėti vaikams išmokti šlovinti, kaip paaiškinti kiekvieno judesio prasmę, kad padėtume vaikams būti vaikais ir bažnyčioje, nereikalaujant iš jų to, kas jiems yra labai sunku (pvz. ramiai išbūti visose Mišiose). Matėme daug pavyzdžių, kaip turi atrodyti animacija, mokėmės, kaip suteikti kiekvienam judesiui prasmę ir galiausiai gavome užduotį grupelėse patys sukurti judesius nurodytai giesmei.

Šis seminaras buvo tikrai labai naudingas tiek mums asmeniškai, tiek kaip pedagogams ar (ir) katechetams, nes gavome gausybę patarimų, išmokome naujų giesmių, judesių, galėjome įsigyti įrašų ir patyrėme daug gerų emocijų.

Katechetikos centro metodininkė Rima Malavickienė

««« atgal